KORHAN EROL

Yüksek Mimar Korhan Erol 1980 yılında Karabük'te doğdu, 1992 yılında Karabük Demir Çelik İlkokulundan, 1998 yılında ise Karabük Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. 1998-2003 yılları arasında ODTÜ Mimarlık Fakültesinde mimarlık eğitimi aldı. 2003-2006 yılları arasında İTÜ Mimarlık Fakültesi Proje Yapım Yönetimi bölümünden "Avrupa Birliğine Giriş Sürecinde Türk İnşaat Sektörü" başlıklı teziyle başarıyla mezun oldu. Askerlik hizmetini 2006-2007 yılları arasında yedek subay olarak tamamladı.

 

 

Çalışma hayatına 2003-2006 yılları arasında Boytorun Mimarlık'ta başladı. Konut proje tasarım ve uygulamaları, fuar standı tasarım ve uygulamalarında bulundu. 2006-2011 yılları arasında AB Invest Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım AŞ.'de proje yöneticisi olarak çalıştı. Bu süreçte Forum Aydın ve Forum Gaziantep projelerinde proje koordinatörü olarak çalıştı. Ayrıca yabancı gayrimenkul yatırımcıları için Technical Due Dilligence çalışmalarında bulundu. Carrefour Bursa Genişleme Projesinde Proje Müdürü olarak görev aldı. 2012 yılında Korhan Erol Mimarlık çatısı altında serbest mimarlık hizmetine başladı.

BÜŞRA CANBAKIŞ

Yüksek Mimar Büşra Canbakış, Turhan Tayan Anadolu Lisesi'nde öğrenim gördükten sonra Özyeğin Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. 2021 yılında Uludağ Üniversitesi Mimarlık Bölümü Yapı Bilgisi Anabilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Haziran 2018’den itibaren Korhan Erol Mimarlık bünyesinde çalışmaktadır.

EZGİ GÜNEŞ YAZICIOĞLU

Makine Mühendisi Ezgi Güneş Yazıcıoğlu, 1990 yılında Bursa’ da doğdu, Bursa Anadolu Lisesinde öğrenim gördükten sonra lisans eğitimini Eskişehir Osmangazi  Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Şubat 2019’dan itibaren Korhan Erol Mimarlık bünyesinde Mekanik-Tesisat projelendirmesini yapmaktadır.

SEÇİL YILMAZ ÇETİN

Mimar Seçil Yılmaz Çetin, Eskişehir Anadolu Lisesinde öğrenim gördükten sonra Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun olmuştur. Ekim 2021'den itibaren Korhan Erol Mimarlık bünyesinde çalışmaktadır.